niedziela, 28 czerwca 2026

Plaża

Cześć!

Właśnie wróciłam z wakacji pod namiotem. Pogodę miałam rewelacyjną, nie było za ciepło ale w nocy można było wyjść na plaże i szukać muszli. 

Wróciłam do domu i mam około 40 stopni Celsjusza w cieniu i próbuję przetrwać. 

Dzisiaj pochwalę się namalowanym obrazkiem. Nie polecam malować akwarelami (farbami wodnymi) przy takiej temperaturze. Farby schną za szybko i człowiek tylko się irytuje. 

Kochani, wakacyjnie. Przenieście się na chwilę na plażę i morze. 

Zdjęcia: przerwa.techniczna  


Dzięki za odwiedziny! 

Życzę dużo kreatywnego czasu! 






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz