niedziela, 28 czerwca 2026

Plaża

Cześć!

Właśnie wróciłam z wakacji pod namiotem. Pogodę miałam rewelacyjną, nie było za ciepło ale w nocy można było wyjść na plaże i szukać muszli. 

Wróciłam do domu i mam około 40 stopni Celsjusza w cieniu i próbuję przetrwać. 

Dzisiaj pochwalę się namalowanym obrazkiem. Nie polecam malować akwarelami (farbami wodnymi) przy takiej temperaturze. Farby schną za szybko i człowiek tylko się irytuje. 

Kochani, wakacyjnie. Przenieście się na chwilę na plażę i morze. 

Zdjęcia: przerwa.techniczna  


Dzięki za odwiedziny! 

Życzę dużo kreatywnego czasu! 






niedziela, 14 czerwca 2026

Kartka wycinanka

 Cześć! 

Dzisiaj kartka wycinanka.

Podkładem kartki jest zakupiona kartka tekturowa, ale może być każda twardsza kartka, przecięta na wymiar. 

Tło wycięte ozdobnymi nożyczkami z wzorem zygzaka. 

Róże są powycinane z różnych papierów, powoli i dokładnie. Najlepiej wycina się takie elementy podczas oglądania YouTube albo seriali. 

Wycięte kwiaty przyklejone są na taśmie z pianką (lub resztkach z bloku piankowego), aby odstawały. Część z nich przyklejona jest bezpośrednio na kartkę. 

Wycięłam dwa paski z papieru, na ciemnym papierze zrobiłam napis tuszem i embosingiem na ciepło. Następnie przykleiłam go na jasnym pasku. 

Dodałam do tego dwa motylki pasujące kolorystycznie. Oto efekt: 

Zdjęcia: przerwa.techniczna  


Dzięki za odwiedziny!

Miłej zabawy!