Cześć!
Właśnie wróciłam z wakacji pod namiotem. Pogodę miałam rewelacyjną, nie było za ciepło ale w nocy można było wyjść na plaże i szukać muszli.
Wróciłam do domu i mam około 40 stopni Celsjusza w cieniu i próbuję przetrwać.
Dzisiaj pochwalę się namalowanym obrazkiem. Nie polecam malować akwarelami (farbami wodnymi) przy takiej temperaturze. Farby schną za szybko i człowiek tylko się irytuje.
Kochani, wakacyjnie. Przenieście się na chwilę na plażę i morze.
Dzięki za odwiedziny!
Życzę dużo kreatywnego czasu!
.jpg)
